Jestem od dawna sympatykiem tańca towarzyskiego i w tej swojej pasjii potrafię poświęcić bezinteresownie swój czas i posiadane kwalifikacje dla propagowania tańca.
   To też było powodem założenia tanecznej strony internetowej, gdzie skupiłem się w większości na sprawach dotyczących okręgu lubelskiego. Wystąpiłem z wieloma inicjatywami,  dzięki którym starałem się udostępnić sprawy taneczne tancerzom, ich rodzicom i opiekunom oraz sympatykom tańca.
    Zamieszczałem bieżące i dostępnione mi informacje taneczne, zainicjowałem, wykonałem  i później administrowałem oficjalną stronę Okręgu Lubelskiego, ściągałem ekspresowo wyniki turniejów tanecznych, analizowałem je i podawałem na stronie miejsca par lubelskich, wykonałem jedyną w Polsce wyszukiwarkę par tanecznych w okręgu ułatwiającą np. ustalenie ilości par w określonej kategorii i klasie tanecznej przy organizowaniu turnieju tanecznego, zamieszczałem pilne informacje Zarządu Okręgu czy wyniki wyborów. Robiłem to wszystko bezpłatnie, ponosząc koszty istnienia strony, transferu danych, zakupu niezbędnych skryptów, poświęcając własny czas , ze świadomością , że pomagam również Zarządowi Okręgu.
    Jednak znaleźli się ludzie w Zarządzie Okręgu , którym to nie podobało się , być może zbyt dużo informacji stało się dostępne zwykłym członkom PTT , może zbyt dużo jawności. Po ostatnich wyborach niektórzy nabrali większej pewności.  Decyzją Zarządu odsunięto mnie od administrowania oficjalnej strony okręgu.
    Nie czuję żalu, dziękuję za wymuszone podziękowanie o Zarządu. Postanowiłem jednak ograniczyć swój zapał i stąd pewne zmiany na mojej stronie. Nie będę starał się już być rzecznikiem internetowym ZO. Znam problemy i bolączki środowiska tanecznego, rozumiem niezadowolenie części tego środowiska z różnych niefortunnych lub niezbyt jasnych decyzji, uczucia niesprawiedliwości,  ale czy muszę się tym przejmować i szukać rozwiązań ułatwiających pracę trenerów, pomagających tancerzom znaleźć potrzebne informacje.

            Od tego przezcież jest Zarząd Okręgu, to przecież tym ludziom powinno zależeć na jawności decyzji, szybkiej informacji, udostępnieniu forum tanecznego, prowadzeniu aktualnej wyszukiwarki par tanecznych, informowaniu trenerów i kierowników klubów oraz szkół tanecznych o ich możliwościach dostępu do bazy danych PTT (niektórzy do tej pory nie wiedzą, że taki dostęp mają) , prowadzeniu jawnego planu turniejów w Okręgu, pomocy i informacji o sposobie organizowania takich turniejów i możliwościach np. zorganizowania turniejów Grand Prix, których to praktycznie nie ma w naszym Okręgu.

   A może to wszystko jest niepotrzebne nikomu i tylko tracę czas. Mam nadzieję, że tak nie jest, że są jeszcze ludzie, którym ta strona będzie potrzebna. Świadczą o tym statystyki, jawne statystyki, dostępne dla wszystkich. Te kilkaset wejść dziennie z całej Polski o czymś świadczy.
    Jedno jest tylko pewne - ta strona nie jest potrzebna Zarządowi Okręgu Lubelskiego,
a inicjatywy w niej podejmowane nie znajdą poparcia, wręcz będą utrudniane.
      Trudno, jakoś będziemy musieli sobie z tym radzić. A ja osobiście zrobię wszystko, aby atrakcyjność strony wzrastała, bo tych co na to liczą nie mogę zawieść.

                                      Autor i niezależny administrator strony www.tanieclublin.pl
                                                           Zbigniew Sieduszewski